Графік роботи в грудні 2018 року 12.12.2018

Так, у вівторок, 25 грудня, католицьке Різдво. Вихідним буде і напередодні Різдва - 24 грудня (понеділок), однак цей день будемо відпрацьовувати в суботу, 22 грудня.

На Новий рік Україна буде відпочивати три дні поспіль - 30, 31 грудня та 1 січня. Так як 31 грудня - це понеділок, ми вийдемо на роботу в суботу, 29 грудня.

 

З наступаючими святами.

Термінова доставка вантажів 05.12.2018

Здійснюємо строкову перевезення дрібногабаритного вантажу. Вам тепер не потрібно платити за оренду Газелі, якщо потрібно перевезти пральну машину, або коробки на дачу.

Експрес доставка по Україні 02.10.2018

Термінова доставка кореспонденції, доставка протягом 24-х годин в обласні центри України. Можлива термінова доставка до 12:00, наступного робочого дня. Також пропонуємо своїм клієнтам комплексне обслуговування, яке включає в себе оформлення супровідних документів, складування, тимчасове зберігання, упаковку та інші логістичні послуги.

Листуй до Європи. 04.07.2018

Добрий день, у нас є приємні новини для Вас!

Ми змогли здешевити доставку кореспонденції в країни ЄС, при цьому зберегли найкоротші терміни доставки. Нова ціна - 750 грн. в будь-яке місто Євросоюзу!

Викликати кур'єра Ви можете, натиснувши кнопку «Викликати кур'єра або задати питання», або зателефонувавши на будь-який наш номер телефону.

З повагою ДКО-ЕКСПРЕС.

Заявка на виклик кур'єра 21.05.2018

Звертаємо вашу увагу на те що з оновленням дизайну сайту www.dko-express.com.ua  з'явилась можливість онлайн виклику кур'єра.

Потрібно просто натиснути кнопку на головній сторінці, заповнити неохідні поля, і наш кур'єр прибуде в найкоротші терміни!

З повагою ДКО-Експрес.

До уваги Інтернет-магазинів 16.04.2018

Доставка замовлень для інтернет-магазинів стала не першим напрямком роботи ДКО-Експрес, але в той же час стала не від'єною часткою нашої роботи!

Міжнародна експрес-доставка 10.04.2018

Сучасні технології транспортування вантажів дозволяють здійснити кур'єрську доставку Ваших відправлень «від дверей до дверей» практично в будь-яку точку земної кулі. При цьому замовник на всіх етапах перевезення завжди має можливість скорегувати хід руху вантажу у зв'язку з побажаннями. Послуги кур'єрської служби ДКО-Експрес охоплюють весь комплекс питань, що стосуються будь-яких операцій, пов'язаніх з міжнародними відправленнями під час доставки з пункту відправлення в пункт призначення.

Термінова доставка по місту 27.03.2018

Для тих, хто не хоче чекати, у нас з'явилась нова послуга! Термінова кур'єрська доставка кореспонденції та інших відправлень по м Дніпро та м.Київ. Наш кур'єр відвезе ваше відправлення протягом декількох годин. Ознайомтеся з нашою послугою «Термінова доставка по місту» і зробіть вибір на користь оптимального рішення для вашого бізнесу.

Приєднуйтесь до наших спільнот:

Новий дизайн сайту! 05.03.2018

Час рухається вперед і все змінюється ... Ми теж не стоїмо на місці і йдемо в ногу з часом, піклуючись про те, щоб наші клієнти отримували висококласний якісний сервіс на всіх етапах співпраці з нашою компанією. Наш новий інтернет ресурс створювався з метою задовольнити потреби в простому і зрозумілому сайті, що дозволяє дистанційно отримати максимум інформації про послуги, які надає наша компанія, умови співпраці, а також максимально швидко сформувати заявку.

Приєднуйтесь до наших спільнот: