ДКО-Експрес

Завжди швидко і точно

 067 632-45-59, 073 632-45-59
      099 551-45-59

Кур'єрська доставка

Кур'єрська доставка - це організація транспортування вантажів і поштових відправлень кур'єрською службою безпосередньо від клієнта до вантажоодержувача за принципом «з рук в руки» або «від дверей до дверей». Найголовніша перевага кур'єрської доставки від ДКО-Експрес полягає в тому, що ми беремо на себе всі турботи і проблеми, пов'язані з організацією відправлення і доставки вантажу в пункт призначення. Крім стандартних кур'єрських послуг, в даний час ДКО-Експрес пропонує своїм клієнтам комплексне обслуговування, яке включає в себе оформлення супровідних документів, складування, тимчасове зберігання, упаковку та інші послуги.

money_offБезкоштовний виклик кур'єра
saveБезкоштовне зберігання
credit_cardБудь-який спосіб оплати
attach_moneyВартість від 50 грн.
extensionБезкоштовне оформлення та упаковка
Виклик кур'єраКонтакти

Міжнародна доставка

Сучасні технології транспортування вантажів дозволяють здійснити кур'єрську доставку Ваших відправлень «від дверей до дверей» практично в будь-яку точку земної кулі. При цьому замовник на всіх етапах перевезення завжди має можливість скорегувати хід руху вантажу у зв'язку з побажаннями. Послуги кур'єрської служби ДКО-Експрес охоплюють весь комплекс питань, що стосуються будь-яких операцій, пов'язаніх з міжнародними відправленнями під час доставки з пункту відправлення в пункт призначення. Таким чином, кур'єрська доставка ДКО-Експрес є надзвичайно зручною послугою, що надає клієнтові максимум можливостей.

attach_moneyВартість від 250 грн.
fast_forwardШвидка доставка
supervisor_accountОсобистий менеджер
track_changesВідстеження машруту
Виклик кур'єраКонтакти

Термінова доставка по місту

Майже не залишилося часу на здачу звіта? Повідомити суд? Термінове ділове листування? Забули квиток на літак дома? Ми надаэмо професійні послуги, за допомогою яких, ви вирішите ваші термінові проблеми. Кур'єр забере посилку протягом 30 хвилин і відразу відвезе куди необхідно замовнику.

av_timerВиконання замовлення до 2-х годин
attach_moneyВартість від 100 грн.
high_qualityВисока швидкість обслуговування
account_boxМожливість оренда кур'єра
Виклик кур'єраКонтакти

Доставка товарів з супермаркетів та магазинів

Кур'єрська доставка з супермаркету їжі, напоїв, побутової хімії або косметики здійснюється кур'єрами ДКО-Експрес професійно і своєчасно. Кур'єр самостійно вибере кращі товари, придбати тільки свіжі і якісні фрукти і овочі, зелень, м'ясо, десерти, заморожені продукти. Переваги ДКО-Експрес: - доставка додому або в офіс, в будь-який район м. Дніпро; - демократичні ціни на всі види послуг; - виконання замовлення в точності з вашими побажаннями; - індивідуальне формування вартості послуг в залежності від обсягу робіт. Вам не доведеться носити важкі сумки з продуктами: кур'єрська доставка з супермаркету, виконувана кур'єрами ДКО-Експрес, допоможе заощадити сили і час.

access_timeЦілодобове обслуговування
check_circleНадання чека
add_shopping_cartМагазин на ваш вибір
assignment_indІндивідуальна робота
Виклик кур'єраКонтакти

Доставка для інтернет магазинів, та покупців в інтернет магазинах

ДКО-Експрес пропонує комплексне рішення для інтернет-магазинів по доставці замовлень клієнтам з післяплатою. Щодня ДКО-Експрес доставляє сотні замовлень з інтернет-магазинів їх покупцям. Ми розуміємо, наскільки важливий процес довірений ДКО-Експрес магазинами. Доставка з післяплатою може збільшити товарообіг вдвічі або навіть більше, і у нас така послуга є. Швидка доставка підвищує конкурентоспроможність інтернет-магазину. Покупці цінують точність і швидкість, більш охоче роблять повторні покупки, а так само із задоволенням діляться інформацією про магазинах зі зручною і швидкою доставкою зі своїми друзями і колегами. Таким чином, доставка ДКО-Експрес - ще й реклама для інтернет магазину. Також пропонуємо послугу доставки в покупки з інтернет магазинів, для тих хто вибрав товар, але його не влаштовує служба доставки в інтернет магазині.

monetization_onПісляплата
storeБезкоштовне зберігання
fast_forwardТермінова доставка
timerДоставка після 18*00
Виклик кур'єраКонтакти

Термінова доставка вантажів

Здійснюємо строкову перевезення дрібногабаритного вантажу. Вам тепер не потрібно платити за оренду Газелі, якщо потрібно перевезти пральну машину, або коробки на дачу. Професійно, швидко і безпечно перевозимо вантаж автомобілями Таврія Пікап. Додаткові послуги: - отримання і доставка вантажів за вказаною адресою; - упаковка і страхування; - повернення документів з підписом і печаткою вантажоодержувача; - післяплата; - організація доставки в гіпермаркети торгових мереж; - перевезення супровідних документів.

access_timeЦілодобова доставка
monetization_onПісляплата
fast_forwardТермінова доставка
Виклик кур'єраКонтакти